nnnn

8. 12. 2017

Sredi oktobra se je pričelo že četrto študijsko leto. Od enajstih razpisanih izobraževalnih skupin se je največ slušateljev odločilo za naslednjih devet: angleški jezik (tri skupine), po ena skupina za italijanski jezik, digitalno fotografijo, zelišča, ples, plesno aerobiko in vaje za gibljivost sklepov.
Slušatelji se že dobro spopadajo z novimi znanji – pravijo pa, da ni hudo, saj je vmes veliko smeha in dobre volje, pa tudi novi prijatelji nekaj štejejo.
Ko smo se med seboj dobro spoznali, je prišlo na vrsto fotografiranje. To pa nam je povzročilo kar nekaj težav, saj v tem času prehladov na vsaki fotografiji manjkajo dva ali celo trije slušatelji.

Pa vendar to smo mi.

Slušatelji programa  angleški jezik I, mentorica: prof. Jelka Čeligoj
angleski-jezik-i

Slušatelji programa  angleški jezik II in III, mentorica: prof. Irena Margon
angleski-tecaj_ii-in-iii

Slušatelji programa  italijanski jezik III, mentorica: prof. Bojana Rosina Simonič
italjanščina pivka

Slušatelji programa  digitalna fotografija, mentor: Simon Avsec
digitalna-fotografija

Program  vaje za gibljivost sklepov, mentorica: Sabina Karajković
vaje-za-gibljivost-sklepov-2017

Program  plesni tečaj, mentor: Plesna šola Miran Dance
ples-2017_2

Program  plesna aerobika, mentor: Plesna šola Miran Dance
aerobika-2017

Trenutek, ...

E- novice

Želite biti obveščeni o dogajanju v našem društvu? Mesečno bomo pošiljali sporočilo z zanimivimi novicami o delovanju našega društva. Prijavite se zdaj!